משחת זוסטריקס לכאבי גב

משחת זוסטריקס לכאבי גב
משחת זוסטריקס לכאבי גב

 

משחת זוסטריקס מיועדת לשיכוך כאבים, היא מכילה חומר פעיל מפחית כאבים, זהו אותו החומר הקיים בפלפל אדום חריף.

כאשר אנו אוכלים פלפל אדום חריץ אנו חשים בצריבה של חריפות עם הטעימה הראשונה, בהמשך האכילה הצריבה נעלמת או הופכת הרבה פחות משמעותית, הסיבה לכך היא החומר הפעיל בפלפל האדום. החומר הפעילה הזה הוא קפסיצין, יש לו את היכולת לרוקן את החומר מקצות העצבים ולמנוע כך את תחושת הצריבה של החריפות.

אלו כאבי גב ניתן לשכך עם משחת זוסטריקס?

המשחה מיועדת לשיכוך של כאבים מקומיים ממקור נוירולוגי, כאמור, החומר הפעיל העיקרי בתכשיר הוא חומר ממקור טבעי. פרט לכך מכיל הזוסטריקס גם בנזיל אלכוהול. השימוש במשה מומלץ במקרים של כאבי גב ממקור של פגיעה עצבית, כדאי להתייעץ עם הרופא המטפל באשר לשימוש במשחה זו ובשאר תכשירים לשיכוך כאבים.

האם המשחה יעילה לכאבי גב?

כאשר עושים שימוש נכון בתכשיר תתגלה יעילות במקרים של כאבי גב ממקור נוירולוגי. זוסטריקס יש למרוח על האזור הכאוב כ-3 פעמים ביום, הכמות הדרושה אינה גדולה, את המשחה עליכם לעסות היטב אל העור עד לספיגה מלאה. זמן קצר לאחר מריחת המשחה תרגישו תחושה של צריבה או חום מקומי, אל דאגה, תגובה זו חיובית, היא מעידה על פעילות תקינה של התכשיר.

תופעות לוואי משימוש במשחה

תחושת חום מקומית וצריבה יופיעו זמן קצר לאחר השימוש בתכשיר, בכדי להקל על תופעות אלו הימנעו מביגוד צמוד, העדיפו ביגוד קל עשוי בד כותנה רך, דחו פעילות גופנית או כל פעילות הדורשת הזעה למועד מאוחר יותר, הימנעו מרחצה במים חמים מיד לאחר השימוש בתכשיר. אפשרות נוספת להקלה היא שימוש במשחת לידוקאין טרם השימוש בזוסטריקס.

שימו לב, לאחר השימוש בתכשיר עליכם לשטוף היטב את הידיים עם מים וסבון. הימנעו מכל מגע של זוסטריקס עם העיניים או איברים רגישים אחרים.

לאחר מריחת המשחה כדאי להימנע משטיפת האזור בו טפלתם למשך כחצי שעה. התכשיר אינו מתאים לשימוש ילדים או תינוקות. זוסטריקס תוכלו לרכוש בבתי המרקחת ורשתות הפארם ללא מרשם רופא, יש לעיין בעלון לצרכן טרם השימוש.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

טיפול אפוסתרפיה – טיפול טבעי להקלה על כאבי גב ומפרקים

כאבי גב נובעים במקרים רבים מיציבה לא נכונה, שיטת אפוסתרפיה מבוססת על שימוש יומיומי במערכת הליכה מיוחדת המכוונת את הגוף ליציבה בריאה המעודדת את החלמת האזור הפגוע. כל שיש לעשות הוא להתמיד בהליכה עם מערכת אפוסתרפיה במשך כשעה ביום, את ההליכה תוכלו לשלב בפעילות יומיומית שגרתית.

הדגמה של הליכה עם נעלי אפוס
הדגמה של הליכה עם אפוסתרפיה (גם: נעלי אפוס)

 

אפוסתרפיה הינו טיפול חדשני וייחודי לכאבי מפרקים ולכאבי גב שאינו כרוך בהליכים פולשניים או ניתוחים כלשהם.

הטיפול מבוסס על מערכת הליכה ייחודית המורכבת משתי רפידות ביו-מכאניות שמוצמדות לסוליית נעליים ייעודיות, כפי שניתן לראות בתמונה למעלה. המנח ומידת הקמירות של רפידות אלו מותאמות באופן אישי לכל מטופל על ידי פיזיותרפיסט מומחה לשיטת אפוסתרפיה.

טיפול אפוסתרפיה מומלץ מאוד במקרים רבים של כאבים ופציעות גב והוא הוכח מחקרית כיעיל בהפחתת הכאבים ומניעתם בעתיד.

איך טיפול אפוסתרפיה מסייעת בהפחתת כאבי גב? 

שיטת אפוסתרפיה מפחיתה כאבי גב על ידי שיקום השרירים מייצבי הגב. הרפידות הביו-מכאניות "מלמדות" את הגוף לנוע בצורה נכונה.

אפוסתרפיה היא טיפול אופטימלי גם לאנשים הצריכים לעבור ניתוח בגב וגם כחלק מתהליך השיקום לאחר הניתוח עצמו והוא הוכח מחקרית כיעיל בהפחתת כאבי גב והוא מסובד על ידי כל קופות החולים.

איך אדע האם טיפול בשיטת אפוסתרפיה מתאים לי?

בקלות. אתם יכולים לקבל בדיקת ייעוץ והתאמה חינם במרכז אפוסתרפיה. האבחון מתבצע במעבדת הליכה ממוחשבת והוא כולל:

  • בדיקת הליכה
  • מילוי שאלונים לגבי מצבכם הרפואי
  • בדיקה קלינית מקיפה על ידי פיזיותרפיסט מומחה
  • התאמה אישית של מערכת אפוסתרפיה במידת הצורך

מאמרים נוספים בנושא שעשויים לעניין אתכם

מעוניינים בבדיקת התאמה חינם?

ייעוץ ומבדק הליכה ממוחשב חינם על ידי פיזיותרפיסט מוסמך
ייעוץ ומבדק הליכה ממוחשב חינם על ידי פיזיותרפיסט מוסמך

 

מלאו את הפרטים שלכם פה ונציג מאפוסתרפיה ייצור אתכם קשר תוך יומיים שלושה. מילוי הפרטים לא מחייב אתכם בשום צורה שהיא כך שאין לכם מה לדאוג.

אפוסתרפיה מסובסדת על ידי קופות החולים וחברת הביטוח הפרטיות

היפטרו מכאבי הגב שלכם אחת ולתמיד באמצעות טיפול אפוסתרפיה

לקבלת יעוץ ומבדק הליכה חינם ללא התחייבות מלאו את פרטיכם כאן!