מכשירים לטיפול בכאבי גב

מכשירים לטיפול בכאבי גב
קרדיט לתמונה: stockimages / FreeDigitalPhotos.net

 

השוק הישראלי מציע מספר מכשירים לטיפול בכאבי גב, ובמאמר זה תוכלו למצוא סקירה על המכשירים הקיימים בשוק לטיפול בכאבי גב.

בין המכשירים הפופולריים נמצא את מכשיר "בי-קיור לייזר" הפועל על טכניקת לייזר רך לצד מערכת ההליכה "אפוסתרפיה" המבוססת על שימוש בנעלי הליכה המבוססות על פטנט ישראלי רשום בהתאמה אישית.

מכשיר בי-קיור לייזר

המכשיר פועל על בסיס לייזר רך בעצמה נמוכה ללא אפקט של חימום, הלייזר הרך מעודד את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף ברמה מקומית ומערכתית. מכשיר בי-קיור לייזר מחזק את הפעילות הטבעית החיובית של הגוף לריפוי האזור, השימוש במכשיר מומלץ במקרים של כאבי גב, כאבי ברכיים, דלקות, ריפוי פצעים, הצערת העור ועוד. השימוש במכשיר מתבצע באופן עצמאי ביתי, במרפאות כאב, בקרב פיזיותרפיסטים וגם במרפאות אלטרנטיביות. ההשפעה החיובית של המכשיר ניכרת בשיפור טווחי תנועה, הפחתה בנפיחות, ריפוי מהיר של דלקות ופצעים, הקלה בכאב.

מכשיר Backlife

זהו מכשיר חדיש המיועד לטיפול בכאבי גב ושאר בעיות גב, המכשיר פועל בשיטת CPM לטיפול בכאבי גב תחתון. המכשיר מפחית את העומס המופעל על הגב ומאפשר את שיקום יכולת התנועה והיציבה תוך הפחתת הכאב. פעולת המכשיר מתבססת על תנועה אליפטית עדינה המניעה את החוליות בגב, הטיפול מתבצע במחזורים של 12 דקות כאשר כבר בתום הטיפול הראשון תורגש תחושה של הקלה ושלווה. השימוש במכשיר נוח ובטיחותי בכל מקום, השימוש מתבצע באופן עצמאי. מכשיר Backlife מומלץ לאלו הסובלים מכאבי גב כרוניים.

שיטת אפוסתרפיה (גם: נעלי אפוס)

אמנם לא מדובר במכשיר, אך שיטת אפוסתרפיה הוכחה כיעילה להפחתת כאבי גב וכאבי ברכיים. הטיפול בשיטת אפוסתרפיה מבוסס על מערכת הליכה המסיטה את עומס משקל הגוף מהמפרקים הפצועים, המערכת מתרגלת את השרירים ומחזקת אותם. לאחר התאמת המערכת למטופל בקליניקה מתבצע הטיפול בבית תוך שימוש יומיומי קבוע במערכת ההליכה, כל שיש לעשות הוא לנעול את הנעליים ולהלך בהן תוך ביצוע פעולות שגרתיות. הטיפול מתאים לגברים ונשים, צעירים ומבוגרים, מומלץ במקרים של כאבי גב וכאבי ברכיים כרוניים.

התאמת נעלי אפוסתרפיה למטופלת:

טיפול אפוסתרפיה לכאבי גב
אבחון מקצועי על ידי פיזיותרפיסט מוסמך מומחה לשיטת אפוסתרפיה

 

מאמרים נוספים בנושא שעשויים לעניין אותך

איך טיפול אפוסתרפיה מסייעת בהפחתת כאבי גב?

שיטת אפוסתרפיה מפחיתה כאבי גב על ידי שיקום השרירים מייצבי הגב. הרפידות הביו-מכאניות "מלמדות" את הגוף לנוע בצורה נכונה.

אפוסתרפיה היא טיפול אופטימלי גם לאנשים הצריכים לעבור ניתוח בגב וגם כחלק מתהליך השיקום לאחר הניתוח עצמו והוא הוכח מחקרית כיעיל בהפחתת כאבי גב והוא מסובד על ידי כל קופות החולים.

איך אדע האם טיפול בשיטת אפוסתרפיה מתאים לי?

בקלות. אתם יכולים לקבל בדיקת ייעוץ והתאמה חינם במרכז אפוסתרפיה. האבחון מתבצע במעבדת הליכה ממוחשבת והוא כולל:

  • בדיקת הליכה
  • מילוי שאלונים לגבי מצבכם הרפואי
  • בדיקה קלינית מקיפה על ידי פיזיותרפיסט מומחה
  • התאמה אישית של מערכת אפוסתרפיה במידת הצורך

מעוניינים בבדיקת התאמה חינם?

מלאו את הפרטים שלכם פה ונציג מאפוסתרפיה ייצור אתכם קשר בימים הקרובים. מילוי הפרטים לא מחייב אתכם בשום צורה שהיא כך שאין לכם מה לדאוג.

אפוסתרפיה מסובסדת על ידי קופות החולים וחברת הביטוח הפרטיות

היפטרו מכאבי הגב שלכם אחת ולתמיד באמצעות טיפול אפוסתרפיה

לקבלת יעוץ ומבדק הליכה חינם ללא התחייבות מלאו את פרטיכם כאן!